Co to znaczy biegam bo lubię?

Co to znaczy biegam bo lubię?

IMG_0590Czasem słucham trójki, gdzie jest audycja BBL, często jest tam konkurs, a może nawet zawsze ale w sumie słucham tylko czasem, to skąd mogę to wiedzieć… Generalnie chodzi mi o to, że konkurs ów polega na dokończeniu zdania biegam bo lubię…

I moim zdaniem w tej końcówce zdania jest ukryte wszystko. No bo co ja tam w tym bieganiu lubię? Jak rozmawiam o tym ze znajomymi, to większość z nas jest fighterami i chyba po prostu lubi się sponiewierać do tego od czasu do czasu publicznie.
Dlatego nie bardzo pojmuję „zaliczanie biegów” aby na mecie wykonać selfie z medalem, a przy tym ciągle ładnie pachnieć. Naturalnie każdy z nas ma prawo do innego podejścia, ale czy sięgając do genezy całego tego zamieszania nie chodzi tutaj o ściganie się? Oczywiście każdy ściga się z kim innym, większość z nas z samymi sobą. No bo jak przebiegnę i następnego dnia pomyślę sobie, że było super, że nawet się nie sponiewierałem, że oczywiście mógłbym szybciej, lepiej ale mogłoby boleć czy naprawę poczuję satysfakcję? W moim przypadku na pewno nie.

Dlatego nie umiem biegać szlifując sukcesywnie formę, bo dla mnie ważne jest aby przyjść po treningu do domu i być zwyczajnie po ludzku zmęczonym i czuć pot. Czyli, że biegam bo lubię się pocić.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *